Szczęście Kierownika

No i proszę - trzy kolejki i sześć punktów!

Do meczu podchodziliśmy nieco sceptycznie, widząc szeroką kadrę naszych przeciwników i fakt, że zajmowali drugą pozycję w tabeli z kompletem punktów. Problemem była też absencja Bacy i Łychy, z tym że ten drugi pojawił się na spotkaniu, ale dzisiaj w innej roli - fotografa ;). Dobrą wiadomością była obecność bramkarza, którego ostatnio zabrakło. Po czterdziestu minutach mogliśmy śmiało stwierdzić, że nie było się o co martwić.

Początek był dość  nerwowy. Zawodnicy ZMP Kuś rozpoczęli pierwszą połowę i od razu zaatakowali. Kilka razy robiło się zamieszanie w naszym polu karnym. Na szczęście na posterunku był torman, a i strzały naszych przeciwników rzadko były celne. Niestety podobnie jak strzały do drugiej bramki. Piłka kilkakrotnie minimalnie mijała słupki bramki Kusia. W końcu niewykorzystane sytuacje się zemściły i w 10. minucie było 1:0 dla naszych przeciwników. Rezultat nie zmienił się do końca pierwszej połowy, chociaż obie drużyny miały swoje okazje do strzelenia gola.

Druga połowa należała zdecydowanie do Koreji. Nie da się ukryć, że zmiana bramkarza przez ZMP Kuś okazała się dla nas korzystna. Już w 23. minucie Krowa strzelił wyrównującego gola między nogami "Ola". Jednak chwilę później to my o mało nie straciliśmy drugiej bramki, ale szczęście znowu nam dopisało i zawodnik Kusia minął się z bramką o milimetry. W 27. minucie już prowadziliśmy, a gola po ładnej i szybkiej akcji sam na sam zdobył nasz najmłodszy zawodnik - Dawid. W 35. minucie po równie szybkiej, jak poprzednia, akcji gola na 3:1 zdobył Krzysiu. Bramkarz miał prawie piłkę w rękach, ale uderzenie było dla niego za mocne i piłka znalazła się w siatce.

Nasi przeciwnicy postanowili wycofać bramkarza i zdołali strzelić gola kontaktowego na 15 sekund przed końcem meczu, wykorzystując zaspanie Korejowców, którzy myślami byli już chyba w szatni świętując albo jak co poniektórzy na weselu ;). Sygnał kończący mecz zabrzmiał zanim wznowiono grę i ostatecznie gol ten nic nie dał, a nawet nie został wyświetlony na tablicy. Końcowy rezultat 3:2 dla Koreji!

Widać obecność pani kierownik ma wpływ na wyniki ;) Tylko Panowie - następnym razem gramy do końca!

Poprzedni mecz
19.03.2022 - 08:50
Koreja vs WSD
0:0
Szesnasta kolejka
ChLF - 2 liga
0 : 0